Zaloguj się

Zaawansowane

Kraków, Małopolskie - Ogłoszenia KrakówOgłoszenie

Skup tuszy i tonerów cena: 1.00 PLN

Miasto: Poznań
Ulica:
Osoba / Firma: Darek Nikon
Email: sklepikd3@igalo.pl
Telefon: 618538885
Strona www: http://ekoswiat.eu
   
Treść:

Zgodnie z Ustawą o Odpadach, Dz. U. nr 62, poz. 628 z 20.06.2001r. z późniejszymi zmianami, każdy właściciel podmiotu, jaki wytwarza swoją działalnością powstawanie odpadów, zobowiązany jest do zapobiegania powstawania ich, ograniczania ich ilości, umożliwiania odzysku zgodnego z normami ochrony środowiska oraz zapewnienia unieszkodliwienia w wypadku, kiedy nie ma możliwości poddania ich odzyskowi. Zgodnie z tak ujętym prawem, firma zdecydowała wyjść naprzeciw potrzebom klientów, toteż posiadają zezwoleniem na odbiór i transport odpadów, jakie powstają w momencie uzywania drukarek oraz pozostałych sprzętów drukujących. Przede wszystkim zajmują się odbiorem materiałów eksploatacyjnych, takich jak np. m.in., puste tonery, za które klienci dostają pieniądze na miejscu. Sprawne tusze czy tonery, można także przesłać do nich pocztą, wtedy zapłatę realizują za pomocą przelewu w ciągu 24h.
http://www.ekoswiat.eu
Firma głównie stawia na ekologiczne założenia. Modele, których nie nadają się do renowacji, trafiają do specjalistycznych firm, zajmujących się utlizacją, z racji czego są w stanie wyszukać z nich zdatne jeszcze materiały. Pełnej utylizacji poddawane są tylko te modele, które są szkodliwe dla środowiska. Współpraca z nimi, to przede wszystkim pewność, że oddane przez nas odpady zostaną potraktowane w ekologiczny sposób, adekwatnie z aktualnym prawem. Środowisko naturalne, traktują z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Zdają sobie sprawę z tego, jak istotne są w aktualnych czasach ekologiczne przedsięwzięcia, które nie pozwalają na to, aby nasze środowisko ulegało jeszcze większej degradacji. Powierzając nam wykorzystane przez siebie produkty, Wszyscy możemy na tym nie tylko zyskać finansowo, ale również cieszyć się istotą prawidłowo podjętej decyzji, która powinna być normalną sprawą dla każdego z nas.
Wyślij wiadomość do firmy: zostanie ona dostarczona pod adres email firmy.

CAPTCHA: Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem,
a tym samym przeciwdziałanie spamowi. Proszę przepisać dwa słowa.

Ogłoszenie dodano: 2015-12-07 | Ogłoszenie ważne do: 2016-03-06 | Liczba wyświetleń strony: 9180

Reklama
Ogłoszenia Krakow.Polgratka.pl to ogłoszenia kraków, bezpłatne ogłoszenia kraków, darmowe ogłoszenia kraków, oferty pracy kraków, ogłoszenia małopolskie, kraków darmowe ogłoszenia, nieruchomości, motoryzacja, biznes, dla dzieci, usługi, zwierzęta, muzyka, agd rtv, nauka i korepetycje, ogłoszenia bez rejestracji, baza ogłoszeń, dodaj ogłoszenie